29-08-2021, 13:23

Заснований на базі грузинської діаспори в Києві грузинський культурно-освітній центр «Іберіелі» анонсує прийом учнів на 2021-2022 навчальний рік.

Навчальний процес ведеться висококваліфікованими викладачами, які окрім програми для грузинської діаспори, спеціально створеної Міністерством освіти Грузії, керуватимуться книгами різних відомих грузинських авторів.

 

Школа прийматиме школярів з 6 років, які зможуть опанувати грузинську мову і літературу. У центрі також триватимуть уроки географії, історії, релігії, фольклору та грузинського національного танцю.

 

Київський культурно-освітній центр «Іберіелі» відновить процес навчання 4-5 вересня.

 

29-08-2021, 12:49

Шановні друзі! Українці та грузини України!
Від себе особисто та від керівництва діаспори грузинського народу сердечно вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!
Сьогодні Україна святкує 30-ту річницю Незалежності. Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.
Від усієї душі зичу вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
Ми любимо та поважаємо тебе, щира, гостинна, красива Україно! ...

7-03-2021, 13:46

Шановні пані!

Грузинська діаспора в Україні вітає вас із Міжнародним жіночим днем - 8 березня!

 

Не вірте, що земля обертається навколо своєї осі. Вона обертається навколо вас, наші дорогі матері, сестри, подружжя та подруги!

 

Краса і любов, які дарував вам Господь, рятують світ від зла і війни. Наша прекрасна планета - наш дім, і ви захищаєте його з незапам’ятних часів!

 

Що б ви не побажали, принаймні, це буде дуже мало, адже в цій країні немає скарбу, гідного вас!

 

Тому ми, чоловіки, присвячуємо вам квіти і наші серця, щоб приносити вам радість.

 

Дякую за все!

31-12-2020, 13:28

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят прийміть наші найщиріші вітання! Рік, що минає, був для всіх нас важким, повним випробувань та викликів. Але разом з тим, це був чудовий період єднання, взаємодопомоги, нестандартних рішень і людяності. Разом з вами ми наполегливо працювали, набували досвіду, докладали максимум зусиль та вкладали душу у те, що робимо. Нехай новорічні свята будуть радісними і щедрим та принесуть до оселі добробут, мир і злагоду. Хай 2021 рік буде роком дивовижних змін, нових можливостей і досягнень, наповнений яскравими подіями і фінансовими успіхами! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, достатку, щедрої вдачі та веселих свят!

29-11-2019, 12:30

2 грудня 2019 р. 19.00 -Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України, Киев, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

 

Спеціально для членів грузинської діаспори та наших друзів з 28.11 до 2-го грудня діє 50% знижка. Скористатися знижкою можна на сайту KONTRMARKA.UA (промокод iberieli)

 

Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі» в містах України! Унікальні постановки і хореографія, роскішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце...

 
18-11-2019, 14:26

22 листопада 2019 року о 19:00 у м. Києві відкриється ювілейний Фестиваль нового грузинського кіно.

Фестиваль нового грузинського кіно проводиться вже 15-ий рік поспіль, і у порівнянні з попередніми цьогорічний відзначився масштабом, як з точки зору організації, так і представленими фільмами.

Фестиваль урочисто відкриють у кінотеатрі «Жовтень».

На відкритті кінофестивалю показуватимуть фільм Діто Цінцадзе «Шіндісі», який присвячений героям війни серпня 2008 р.. Варто зауважити, що цей фільм номінований на премію «Оскар»...

 

27-08-2019, 19:00

Заснований на базі грузинської діаспори в Києві культурно-освітній центр «Іберіелі» анонсує прийом учнів на 2019-2020 навчальний рік.

Навчальний процес ведеться висококваліфікованими викладачами, які окрім програми для грузинської діаспори, спеціально створеної Міністерством освіти Грузії, керуватимуться книгами різних відомих грузинських авторів.

 

Школа прийматиме школярів з 6 років, які зможуть опанувати грузинську мову і літературу. У центрі також триватимуть уроки географії, історії, релігії, фольклору та грузинського національного танцю. Київський культурно-освітній центр «Іберіелі» відновить процес навчання 14-15 вересня...

15-08-2019, 17:14

Київський культурно-освітній центр «Іберіелі» оголошує прийом на новий навчальний рік для охочих вивчити грузинську мову. Заняття почнуться 21 вересня 2019 року і проводитимуться кожні вихідні.

Курси проводяться висококваліфікованими викладачами. У курсах можуть брати участь люди різного віку і національностей. Охочі повинні пройти відповідну реєстрацію тут 

 або зв'язатися з нами за наступною електронною адресою: courses@iberieli.org

Контактний телефон: + 38 044 539 10 96, 098 681 12 62

Чекаємо на Вас!

16-05-2019, 22:32

18 травня в Миргороді відбудеться Х-й фестиваль грузинської культури.

 

Цього року фестиваль приурочений до двох важливих подій: Дня Незалежності Грузії та 50-річчя створення Літературно-меморіального музею великого грузинського поета Давида Гурамішвілі.

 

У рамках фестивалю в музеї Давида Гурамішвілі відбудеться церемонія офіційного відкриття заходу, в якій візьмуть участь Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе та інші почесні гості.

 

Крім того, на кладовищі, де похований Давид Гурамішвілі, настоятель пастви київської парафії Української православної церкви Св. Тамари отець Кахабері служитиме молебень подяки.

 

Захід продовжиться на центральній площі Миргорода, де офіційно відкриється X-й фестиваль грузинської культури.

 

Одночасно з концертною програмою будуть діяти атракціони, виставки, грузинська та українська кухня. Також відбудеться церемонія вручення кубка посла Грузії за найкраще виконання грузинського танцю поміж хореографічних колективів Полтавської області... 

 

 

18-01-2019, 17:39

Київський культурно-освітній центр «Іберіелі» оголошує прийом на новий навчальний рік для охочих вивчити грузинську мову. Заняття почнуться 2-3 лютого 2019 року і проводитимуться кожні вихідні.

Курси проводяться висококваліфікованими викладачами. У курсах можуть брати участь люди різного віку і національностей. Охочі повинні пройти відповідну реєстрацію тут 

 або зв'язатися з нами за наступною електронною адресою: courses@iberieli.org

Контактний телефон:+ 38 044 539 10 96, 098 681 12 62

Чекаємо на Вас!


უკან1 2 წინ