Журналу «Сакартвело» 10 років!

У 2006 році був закладений фундамент для ще одного важливого проекту грузинської діаспори. Це двомовний журнал «Сакартвело» - грузинсько-українське видання. Журнал найвищої якості вже 10 років знайомить нас з цікавими респондентами та розповідає нам про грузинсько-українські традиції та культуру.


З самого початку метою діаспори було познайомити громадян двох дружних країн з грузинськими традиціями, писемністю, загалом з мистецтвом
Журнал «Сакартвело» активно здійснює популяризацію грузинських культурних заходів, які проводяться в Україні та грає важливу роль у зміцненні культурних взаємин двох країн.


Завдяки журналу читач знайомиться з життям та творчістю відомих грузинських та негрузинських митців, що живуть в Україні.
У 2006-2009 рр. журнал друкувався в 2 000 екземплярах, з 2009 року тираж виріс до 5 000. В рік виходить два номери.
Автори статей – це переважно грузинські письменники, журналісти та дипломати що мешкають в Україні. Випуск першого номеру підтримали парламент Грузії, міністерства культури та захисту пам’ятників та освіти. В останні роки видання журналу підтримується міністерством культури України та ми пишаємося тим, що журнал «Сакартвело» - є одним з найкращих проектів серед друкованих видань національних меншин в Україні.